YAĞMUR TEKNİK

1953 yılında küçük bir dökümhane olarak sanayi dünyasına adım atan Yağmur Teknik Isı Endüstri Makine San. ve Tic. Ltd. Şti., 1993 yılında, ısıtma sektörüne, üretici firma olarak katılıp, kendi markasıyla üretimlere başlamıştır. Tüm Türkiye' ye yayılan bayi ve servis sistemiyle çalışmalarını sürdüren Yağmur Teknik; iç piyasadaki başarı grafiğini yaptığı ihracatlarla yurtdışına da taşımaktadır.

PROFESYONEL ISITMA ÇÖZÜMLERİ
PLANLAMA VE ÜRETİM ORGANİZASYONU

Talebin oluşmasıyla başlayan üretim süreci, her aşamasında, profesyonel bir dokümantasyon zinciri ile kusursuz olarak ilerliyor. Zamanın çok değerli olduğu günümüzde, planlamanın önemini ve ciddiyetini büyük bir hassasiyetle ele alıyoruz.

KALİTE KONTROL

Her ayrıntısında, el emeği ve teknolojinin en iyi örneklerini göreceğiniz ürünlerimiz, uzun yıllar yüksek verim, tam performans ve istiklrarlı maliyetlerle çalışıyor. Bunu sebebi, dünya standartlarında bir kalite kontrol zincirine sahip olmamızdır.

AR-GE ve YENİLİKLER

İlerlemenin tek yolunun yapılanı yeterli bulmamak olduğuna inanan, yenilikçi ve işinin uzmanı AR-GE mühendislerimiz, ürünlerimize daha verimli ve daha ekonomik bir işlevsellik kazandırmak, kullanıcının konforunu artırırken, enerji maliyetlerini düşürecek çözümler üretiyor.

SİZE ULAŞALIM

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, size en kısa zamanda geri dönüş yapalım.